Provoz mateřské školy

Otevírací doba (po - pá)            6:00     -    16:00

Děti si lze vyzvedávat             11:55    -    12:10    nebo

14:30    -    16:00

V případě, že si rodiče (zákonní zástupci) dítěte s celodenním pobytem potřebují  vyzvednout dítě před odpolední svačinou, oznámí tuto skutečnost ráno při předávání dítěte do třídy. Při odchodu dostanou děti svačinu domů.

Děti z MŠ mohou vyzvedávat pouze zákonní zástupci dětí a osoby jimi pověřené

Způsob omlouvání dětí:

Zákonní zástupci mohou omluvit nepřítomnost dítěte do 7.00 ráno (pouze v pondělí do 8.00)

1. osobně ve třídě učitelce
  2. telefonicky na čísle: 565 582 146

Školné činí 200Kč měsíčně a platí se čtvrtletně (v hotovosti v mateřské škole). Pokud dítě není ve školce ani 1x v měsíci  (je však řádně omluveno), platí se částka 10Kč měsíčně.

V případě, že zákonní zástupci dítěte opakovaně nedodržují podmínky stanovené pro úhradu úplaty za vzdělávání nebo stravného uvedené v tomto školním řádu, může ředitelka rozhodnout o ukončení vzdělávání dítěte v mateřské škole z důvodu nehrazení stanovených úplat.